O czym jest książka pt. “Syn mafii. Walka o dziedzica. Tom 2” Samanty Louis?

Po odważnej i szalonej, ale całkowicie zrozumiałej decyzji Audrey o ucieczce, pierwsza książka mogła nam zatrzymać dech w piersiach. Niedawno książka pt. “Syn mafii. Walka o dziedzica. Tom 2” Samanty Louis trafiła na rynek wydawniczy. Warto po nią sięgnąć, a na pewno będziemy żałować.

Czego dotyczy drugi tom?

Audrey nie zgodziła się i uciekła od Salvatore, ponieważ syn Liama był dla niej najważniejszy. Costello przewidział jej ruch i mimo swojej mrocznej i wybuchowej natury, bardzo spokojnie rozładował sytuację. Było to jego pierwsze spotkanie z synem i jego następcą. Sal dał jej wybór, a ona postanowiła zostać z nim i spróbować stworzyć “normalną rodzinę” dla Liama.

Kim jest główna bohaterka?

Audrey to kobieta jest jak kameleon, dostosowuje się do otoczenia, ludzi i sytuacji, co czyni ją wyjątkową. Audrey na początku jest zdezorientowana, a autorka bardzo umiejętnie opisuje jej stan emocjonalny. Była zdenerwowana i ciągle przypominała sobie o swojej przeszłości. To było jej pierwsze spotkanie z Salem, które wpłynęło na całe jej życie. Cierpiała przez to, że Liam spędził kilka pierwszych lat swojego życia z matką, a kiedy w końcu go odzyskała, jej syn nie potrzebował jej już tak bardzo. Czuła, że straciła te lata na zawsze. Jako kuzynka Sal dla Lorenzo, stała się narkomanką, aby przetrwać. Ona nie mogła ufać Salvatore Costello, on nie mógł ufać jej, a mieli się razem pobrać. Ich związek był bardzo gwałtowny, ale i namiętny. Czy uczucia, które zrodziły się między nimi tyle lat temu, mogą się odrodzić? Czy mroczna natura szefa nowojorskiej mafii zostanie wykorzystana przez Audrey?

Co jest pociągającego w tej książce?

Intryga może nas urzekać i od razu przeczytamy książkę. Już nie można się doczekać książki nr 3. W książce pt. “Syn mafii Walka o dziedzica Tom 2” autorka skupiła się na przeszłości, przedstawiła motywacje i wiele szczegółów, a także konsekwencje decyzji podjętych przez Audrey i Sarę, a także jej matkę i jego ojca. Spodoba się nam ta historia z dwóch perspektyw. To naprawdę pomaga zagłębić się w doświadczenie. Czyta się wiele romansów o mafii, a tutaj autorka bardzo skrupulatnie i rzetelnie wplata zasady działania tej zamkniętej formacji, która wyróżnia serię. Bardzo może się spodobać przemiana Audrey. Podsumowując, warto być zadowolonym z tej serii i z niecierpliwością czekać na kolejne tomy, które pojawią się na rynku.